نیازمندی‌ های رایگان
نیازمندی‌ های رایگان
مشاوره و راه اندازی کسب و کار با سرمایه کم

توضیحات آگهی

مشاوره راهاندازی کسبوکار
این روزها مباحثی همچون کارآفرینی و کسب درآمد برای بسیاری از افراد اهمیت پیدا کرده است. در همین زمینه بسیاری از افراد به دنبال موضوعاتی همچون کارآفرینی در خانه، کسب درآمد از اینترنت، کار تولیدی پرسود و مواردی از این قبیل هستند.
اما صرف داشتن ایدههای جذاب کسبوکار، نمیتواند راه به جایی ببرد. در این راه نیاز است تا شما از مشاوره جهت راهاندازی کسبوکار نیز بهره ببرید. خدماتی که یک مشاور کارآفرینی ارائه میدهد میتواند در برگیرنده موارد زیر باشد:
بتواند در زمینه ارائه ایدههای کسبوکار و فرصتهای بازار در جهت کسب درآمد به شما کمک کند. به عنوان مثال، اگر در زمینه دیجیتال مارکتینگ فعالیت دارید، یک مشاور خوب باید بتواند به شما ایدههای کسبوکار اینترنتی و کسب درآمد از اینترنت ارائه دهد. به نوعی به شما بگوید که خلاء بازار در این حوزه در چه بخشی است.
صرف معرفی ایدههای کسبوکار نمیتواند برای شما راهگشا باشد. بنابراین مشاوره جهت راهاندازی کسبوکار در خصوص نحوه درآمدزایی از آن ایده نیز به شما کمک کند.
از طرفی شما نیاز دارید تا چموخم کار را دانسته و با مشکلات پیشرو آشنا باشید. ممکن است راهاندازی یک کسبوکار اینترنتی بسیار پرسود باشد. اما آیا انجام این کار برای هر فردی میسر است؟ بنابراین این وظیفه مشاور کسبوکار است که به شما بگوید چه چالشهایی برای راهاندازی کسبوکار جدید وجود دارد و آیا شما پتانسل ورود به این حوزه را دارید یا خیر؟
مهمترین بخش راهاندازی کسبوکار تامین سرمایه یا جذب سرمایه لازم برای شروع فعالیت است. ممکن است شما برای شروع کار سرمایه لازم را در اختیار داشته باشید. اما در صورت عدم سرمایه، میتوانید روشهای تامین مالی و جذب سرمایه را از مشاور بپرسید. در واقع یک مشاور خوب باید در خصوص مشاوره تامین مالی و سرمایهگذاری نیز تا حدودی آشنایی داشته باشد.

مشاوره راهاندازی کسبوکار جدید
گاهی اوقات امکان دارد که شما با سرمایه شخصی یا از محل تسهیلات و وام قصد راهاندازی یک کسبوکار جدید را داشته باشید. در حالی که پیشتر در آن حوزه فعالیت چندانی نداشته و تجربه خاصی ندارید. حتی ممکن است تا به حال یک کسبوکار شخصی نیز نداشته باشید.

مشاوره کسب درآمد
در بسیاری از اوقات صاحبان سرمایه ممکن است حتی نیازی به مشاوره راهاندازی کسبوکار جدید نداشته باشند، بلکه آنها به دنبال کسب درآمد از سرمایه و دارایی خود هستند. در چنین مواقعی مشاوره کسب درآمد میتواند به آنها کمک کند. این دسته از افراد ممکن است خود صاحب یک کسبوکار سنتی باشند و به دنبال افزایش درآمد از طریق روشهای جدید باشند.
دریافت مشاوره تلفنی و حضوری راهاندازی کسبوکار
شرکت هونامیک به عنوان پلتفرم ارائه مشاوره کسبوکار در زمینههای مختلف، این امکان را فراهم آورده تا شما بتوانید به صورت حضوری یا تلفنی از مشاوران مطرح هر حوزه بهره بگیرید. اگر شما قصد دارید در یک حوزه خاص نسبت به راهاندازی کسبوکار اقدام کنید، میتوانید در زمینههای زیر سوالات خود و چالشهای خودر را با مشاوران ما در میان بگذارید:
تشخیص فرصتها و ایدههای کسبوکار
مشاوره راهاندازی کسبوکار اینترنتی
مشاوره راهاندازی مغازه
مشاوره راهاندازی گلخانه
مشاوره راهاندازی رستوران
مشاوره راهاندازی فستفود
مشاوره راهاندازی سایر کسبوکارهای کوچک و متوسط

صفحه اصلی

مبل دیاکو
چوب و هنر
سرویس خواب نوزاد
چاپ
جایزه بگیرید
فرش محتشم
محل-تبلیغات-شما
ایمپلنت

دیدگاه خود را بیان کنید

نقد و بررسی‌ها

هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.

اولین کسی باشید که دیدگاهی می نویسد “مشاوره و راه اندازی کسب و کار با سرمایه کم”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *