نیازمندی‌ های رایگان
نیازمندی‌ های رایگان
خدمات انبارداری در مبدا – بازرگانی هونامیکو

توضیحات آگهی

خدمات انبارداری بازرگانی هونامیکو:
*امکان نگهداری کالای تجار به مدت 5 روز به صورت رایگان در انبار
*تخلیه هم­زمان چهار کانتینر 40 فوت، در انبار با بالاترین سرعت ممکن
*نظارت، بارگیری و حمل توسط پرسنل کار آزموده و آموزش دیده انبارداری
*بهره­گیری از سیستمهای به روز اعلام و اطفاء حریق
*مانیتورینگ کامل فضاهای داخلی و خارجی انبار در تمامی ساعات شبانه روز
*حفاظت فیزیکی و امنیتی انبار در تمامی ساعات شبانه روز
*حمل سریع کالا به تمامی نقاط ایران (هوایی، زمینی و اکسپرس) با بارنامه رسمی

اهمیت ارائه خدمات انبارداری بازرگانی هونامیکو پیشرفته به بازرگانان:
انبارداری یکی از مهمترین بخشهای فعالیت های بازرگانی در صادرات و واردات کالاست. کالای بازرگانان باید در محلهای امن نگهداری شود و همچنین میبایست در مواقع لزوم، دسترسی آسان به موجودی آنها امکان پذیر باشد. خدمات انبارداری باکیفیت که توسط کادر متخصص بازرگانی هونامیکو به بازرگانان ایرانی ارائه میشود، در بهرهوری کار آنان از نظر مدیریت زمان و کاهش هزینهها تاثیر فراوانی دارد.

وجود انبارهای اختصاصی و ارائه خدمات انبارداری به بازرگانان از سوی شرکتهای ارائه دهنده خدمات بازرگانی، از این جهت که در دسترسی بهینه به کالا و کاهش هزینههای حمل و نقل تاثیر گذار است، دارای اهمیت فراوانی است. انبارداری یکی از مهمترین نیازهای بازرگانان پیش از خروج کالای وارداتی از کشور مبدا و همچنین پس از ورود کالا به ایران است. از آن جایی که بازرگانی هونامیکو یکی از کاملترین زنجیره خدمات بازرگانی را در کشور ارائه میدهد، با دایر کردن انبار پرند تهران و ارائه خدمات انبارداری در مبدا در انبار گوانجو چین، بخش مهمی از این فرایند را برای بازرگانان و واردکنندگان کالا آسان نموده است.

فرآیند انبارداری بازرگانی هونامیکو شامل موارد زیر میشود:
*تقاضا برای پذیرش
*پذیرش کالا
*جاگذاری و جابهجایی کالا
*گردآوری کالا برای خروج
*بستهبندی و تحویل کالا

در انبارهای بازرگانی هونامیکو، تمامی توان پرسنل انبار بر حفظ و نگهداری مناسب کلیه اقلام مشتریان و ارائه خدمات موثر در جهت رضایت مشتری میباشد. پرسنل آموزش دیده و با تجربه انبارهای بازرگانی هونامیکو، دو ویژگی سرعت و دقت را همواره در ارائه خدمات به مشتریان در نظر دارند. بهرهگیری از سیستمهای مدیریت پیشرفته انبارداری این امکان را به وجود آورده تا خدمات انبارداری به بهترین شکل ممکن انجام پذیرد.

انبـــار تهران
انبار تهران بازرگانی هونامیکو با وسعت 10000 متر مربع، در شهرک صنعتی پرند تهران واقع شده است. نزدیکی این انبار به فرودگاه بینالمللی امام خمینی یکی از مهمترین ویژگیهای این انبار بوده و بسیار مورد توجه بازرگانان قرار گرفته است. از طرفی کیفیت خدمات حمل هوایی بازرگانی هونامیکو را متمایز نموده است.

اینکه کالای شما در کشور مبدا (مانند چین)، پیش از بارگیری و حرکت هواپیما یا کشتی به سمت مقصد، توسط پرسنل حرفه ای انبارداری شمارش و توزین مجدد شود و در وجود صورت نقصان و مشکل در بستهبندی، مجددا بستهبندی شود و پس از آن نسبت به حمل کالا اقدام شود، خدمتی است که با سپردن کالای به انبار گوانجو بازرگانی هونامیکو در اختیار شما قرار میگیرد.

با توجه به اینکه بازرگانی هونامیکو خدمات door to door ارائه میدهد، انبارداری در مبدا می تواند قسمتی از چرخه این خدمات تسهیل کننده باشد و امکان بهره گیری از خدمات این انبار در دسترس عموم بازرگانان ایرانی قرار داده می شود.

**با مشاوران بازرگانی هونامیکو در ارتباط باشید**

مبل دیاکو
چوب و هنر
سرویس خواب نوزاد
چاپ
جایزه بگیرید
فرش محتشم
محل-تبلیغات-شما
ایمپلنت

دیدگاه خود را بیان کنید

نقد و بررسی‌ها

هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.

اولین کسی باشید که دیدگاهی می نویسد “خدمات انبارداری در مبدا – بازرگانی هونامیکو”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *