نیازمندی‌ های رایگان
تماس بگیرید
شماره آگهی: 12533
نیازمندی‌ های رایگان
آموزشگاه زبان شهراد

توضیحات آگهی

دنیای امروز دنیای افزایش ارتباطات جهانی از طریق پیشرفت فناوری‌های گوناگون به‌ویژه فناوری‌های مبتنی‌بر اینترنت است.

به گزارش ایسنا، بنابر اعلام سفیرگفتمان، یادگیری زبان جدید یعنی فرصت‌های کاری و اجتماعی بیشتر را به همراه دارد.

بسیاری افراد نیز می‌توانند با اهدافی چون ادامه تحصیل، گسترش ارتباطات تجاری، گردشگری و تفریح به کشورهای گوناگون سفر کنند. کمترین مزیت آموختن یک زبان جدید، راحتی در ایجاد ارتباط با مردمان ملیت‌های گوناگون است. در این مطلب با انواع مزایای آموختن زبان جدید و ویژگی‌های آموزشگاه خوب زبان آشنا می‌شویم.

مزایای آموختن یک زبان جدید

آموختن یک زبان جدید مزایای گوناگونی در زمینه‌های فردی، اجتماعی و کاری دارد. افراد چندزبانه از فرصت‌های اجتماعی، شغلی و تحصیلی بیشتری نسبت به دیگران برخوردار می‌شوند. آموختن زبان جدید همچنین روی ویژگی‌های فردی و حتی عملکرد مغز تاثیر مثبت دارد. در ادامه با برخی از مزایای آموختن زبان جدید آشنا می‌شویم.

افزایش موقعیت‌های شغلی

آموختن زبان جدید یعنی برخورداری از یک رزومه قوی‌تر. رزومه بهتر نیز به‌ معنای ایجاد فرصت‌های شغلی بیشتر در داخل و خارج از کشور است. در ایران می‌توانید به‌عنوان مترجم در زمینه‌های مختلف فعالیت کنید؛ همچنین در زمان مصاحبه شغلی، مهارت زبان جدید احتمال پذیرفته شدن شما را افزایش می‌دهد. از سوی دیگر بسیاری از فرصت‌های شغلی خارج از کشور نیازمند مهارت در زبان‌های رایج در آن کشور است.

مسافرت خارجی دلپذیر با آموختن زبان جدید

وقتی به یکی از زبان‌های مرسوم دنیا مانند انگلیسی، فرانسوی، اسپانیایی یا آلمانی مسلط باشید، در سفرهای خارجی مشکلات بسیار کمتری خواهید داشت. آموختن زبان‌های مرسوم دنیا باعث می‌شود بتوانید با مردمی از فرهنگ‌های مختلف آشنا شوید؛ از آن‌ها درباره شهرها و نقاط گردشگری بپرسید و حتی با آن‌ها دوست شوید و رفت‌وآمد داشته باشید. در یک جمله می‌توان گفت: با آموختن هر زبان جدید، دنیای شما بزرگ‌تر می‌شود.

هوش بیشتر با مهارت‌های زبانی بیشتر

یادگیری زبان جدید باعث تقویت حافظه و افزایش توانایی‌های هوش و ادراک می‌شود. با آموختن مهارت‌های زبانی در یک زبان جدید، توانایی‌های شما در تجزیه و تحلیل، درک مسایل و حل مساله بیشتر می‌شود. در واقع آموختن یک زبان جدید درست مانند تبحر در ریاضیات باعث وسعت توانایی‌های مغزی و ادراکی می‌شود و شما در حقیقت، باهوش‌تر می‌شوید.

ویژگی‌های مورد انتظار از یک آموزشگاه زبان ایده‌آل

دیدیم که یادگیری یک زبان جدید مزیت‌های بسیاری برای ما دارد. اما کجا زبان بیاموزیم و با چه شیوه‌ای؟ امروزه در هر نقطه از ایران که باشیم ده‌ها آموزشگاه زبان وجود دارند، با مقیاس‌ها، ویژگی‌ها و شعب بسیار. در کدام‌یک از آن‌ها ثبت نام کنیم؟ پیش از ثبت نام چگونه تحقیق کنیم و در زمان ثبت نام به چه نکاتی دقت کنیم؟ در ادامه مطلب با ما همراه باشید تا این نکات را با هم مرور کنیم.

تحقیق کنید

اولین پیشنهاد ما این است که قبل از این که بخواهید با دیدن یک تراکت یا تبلیغ به آموزشگاه زبان رجوع کنید، کمی در اینترنت درباره بهترین آموزشگاه‌های زبان در شهر و محله خود تحقیق کنید. گاهی نزدیک‌ترین آموزشگاه زبان، بهترین آموزشگاه نیست! گاهی می‌توانید از امکان شرکت در کلاس زبان آنلاین در آموزشگاهی معتبر در شهری دیگر استفاده کنید. بنابراین بهتر است ویژگی‌های آموزشگاه‌های برتر زبان را از طریق جستجوی اینترنتی بررسی کنید.

فضای آموزشی

مهم نیست بخواهید در کلاس آنلاین شرکت کنید یا در کلاس حضوری؛ اگر برای شما امکان‌پذیر است، قبل از ثبت نام حتما فضای آموزشی آموزشگاه را از نزدیک ببینید. در نخستین دیدار از فضای آموزشی بسیاری از نکات برای شما روشن می‌شود. برای مثال:

· سری به کلاس‌ها بزنید و اندازه و تعداد کلاس‌ها را بسنجید

· امکانات و تجهیزات آموزشی را بررسی کنید

· به میزان توجه، دلسوزی و پاسخگویی مسئولان آموزشگاه دقت کنید

· همزمان به یاد داشته باشید: آموزش مناسب در محیط مناسب اتفاق می‌افتد

استادان زبان

درباره استادان زبان آموزشگاه تحقیق کنید. معیار شما رزومه آموزشی آن‌ها باشد. این که چند سال است در این حرفه مشغول به کار هستند؛ اگر می‌توانید با زبان‌آموزان این استادان صحبت کنید و درباره شیوه‌های آموزشی و ویژگی‌های اخلاقی آن‌ها بپرسید.

محتوای آموزشی

قبل از انتخاب یک دوره آموزش زبان بسیار اهمیت دارد که بدانید منابع و محتوای آموزشی شما چه هستند. درباره این منابع و کتاب‌ها در اینترنت تحقیق کنید؛ آیا به‌روز هستند؟ آیا معتبر هستند؟ آیا مناسب مقطع و سطح تحصیلی شما هستند؟ علاوه بر این تحقیق کنید که علاوه بر کتاب آیا منابع کمک آموزشی نیز به شما ارائه می‌شود؟

سیستم ارزشیابی و روش تدریس

یکی دیگر از مواردی که پیش از ثبت نام در آموزشگاه زبان می‌توانید درباره آن سئوال بپرسید، سیستم ارزشیابی آموزشگاه است. این که امتحان‌ها چندبار، چگونه و با چه روشی برگزار می‌شوند. آیا از روش‌های دیگر ارزشیابی مثل گفتگو در کلاس، تحقیق فردی و گروهی یا کنفرانس استفاده می‌شود؟

مبل دیاکو
چوب و هنر
سرویس خواب نوزاد
چاپ
جایزه بگیرید
فرش محتشم
محل-تبلیغات-شما
ایمپلنت

دیدگاه خود را بیان کنید

نقد و بررسی‌ها

هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.

اولین کسی باشید که دیدگاهی می نویسد “آموزشگاه زبان شهراد”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *