نیازمندی‌ های رایگان
نیازمندی‌ های رایگان

 راز زنان خوشبو چیست

 

راز زنان خوشبو چیست ؟ چرا بوی عطری که میزنم ماندگار نیست؟بعد از خرید عطر مناسب میرسیم به روش صحیح عطر زدن، برای عطر زدن فوت و فن های زیادی وجود دارد که شاید کمتر کسی از آن ها باخبر باشد. شاید شما هم دیده باشید خانم هایی را که همیشه بوی خوب میدهند با تبلیغ24 همراه باشید تا ادامه این مقاله رو مطالعه کنید:

 

 راز زنان خوشبو چیست

راز زنان خوشبو در میهمانی

– همیشه در میهمانی ها و دورهمی ها ، شاید در پیاده روی خیابان و حتی یک کافه و رستوران شیک افرادی میبینید همیشه بوی عطر خاص و عالی میدهند در درجه اول یک عطر قوی با بوی ماندگار انتخاب میکنند، اگر میخواهید بدانید کدام عطر ها ماندگاری بیشتری دارند بهتر است بگوییم عطر های چوبی مانند چوب صندل بهترین گزینه هستند که باعث میشوند شما در ساعات طولانی مدت بوی خوب بدهید و اطرافیان نرا مجذوب خود کنید.

 

– به جرات میتوان گفت بیش از نود درصد خانم ها بعد از عطر زدن به مچ دست ها، آن ها را به هم میمالند اما این کار باعث میشود ماندگاری عطر کاهش یابد پس بعد از عطر زدن به مچ دست آنها را به هم نمالید. برای دانستن راز زنان خوشبو بهتر از برای ماندگاری عطر خوب بیشتر بدانید.

 

راز زنان خوشبو در ساعات طولانی عطر زدن

– برای اینکه ساعات بیشتری در طول روز از بوی عطر استفاده کنید بهنره فقط به مچ دست عطر نزنید بلکه به پشت گوش، پشت زانو، روی موها، گردن و … نیز عطر بزنید، حرارت این قسمت های بدن باعث میشود بوی عطر ماندگار تر شود و ساعات بیشتری خوشبو و جذاب بنظر برسید یکی از راز های زنان خوشبو این می باشد.

– در طول روز  میتوانید چندین بار عطر خود را تمدید کنید خانم های شیک و جذاب همیشه بوی خوبی میدهند، شما هم عطرتان را همراه خود در کیف تان داشته باشید تا بتوانید در طول روز دوباره از آن استفاده کنید.

 

خوشبو

 

– درمورد نگهداری درست از عطر ها نکته مهمی است که شاید کمتر به آن توجه شود، عطرها در مناطق گرم و مرطو خراب میشوند برای ماندگاری بیشتر عظر و رایحه دلنشین باید آن ها را در مناطق خشک و خنک نگه دارید.

–شما میدانید بهترین زمان عطر زدن برای ماندگاری بیشتر چه موقع است؟ بعد از حمام و زمانی که هنوز بدن کمی مرطوب است زیرا پوست مرطوب عطر را به خود جذب میکند.

– پوست خشک به هیچ وجه عطر به خود جذب نمیکند پس یا بعد از حمام عطر بزنید یا با کرم مرطوب کننده پوست تان را قبل از عطر زدن مرطوب کنید این روش میتواند زمان خوشبو بودن شما رو به طرز عجیبی افزایش بده. یکی از راززنان خوشبو این می باشد.

 

معیارهای یک عطر با استفاده از درصد یا حجم روغن معطر

در واقع معیار یک عطر خوب به شرح زیر می باشد:

پرفیوم

راز زنان خوشبو برای پرفیوم ها بهترین و با دوام ترین نوع رایحه ها با 22 تا 30 درصد اسانس روغنی هستند که 6 تا 8 ساعت ماندگاری دارند.

ادو پرفیوم

 

بعد از پرفیوم ها، ادو پرفیوم ها قرار می گیرند. این گروه با داشتن 15 الی 20 درصد روغن معطر رتبه دوم را به دست می آورند که دوام آنها 4 تا 5 ساعت است.

ادوتویلت

 

این دسته 2 تا 15 درصد اسانس روغنی دارند که 2 تا 3 ساعت هم زمان ماندگاری شان است.

ادکلن

که برای مردان استفاده می شود تنها حدود 2 تا 4 درصد روغن دارند که ماندگاری شان تا 2 ساعت است.

 

 

عطر زدن

چه مقدار از عطر استفاده کنیم؟

بعضی ها در مصرف عطر صرفه جویی می کنند و تنها به یک اسپری راضی می شوند، راز زنان خوشبو اینست :در حالی که این مقدار آنقدر کم است که هیچکس متوجه آن نخواهد شد. افراط در این کار هم درست نیست زیرا ممکن است که رایحه شدید عطرتان، توی ذوق دیگران بزند.

به همین دلیل باید مقدار درست استفاده از آن را بدانید. در واقع میزان استفاده از آن به نوع عطرتان بستگی دارد. به عنوان مثال برای عطرهای سبک باید مقدار بیشتری(حدود 4 تا 6 اسپری) نسبت به عطرهای سنگین و تند(2 تا 3 اسپری)، مصرف نمود.

اشتراک گذاری

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *